Select Page

Paslaugos

Pagrindinis 9 Paslaugos

 

STANDARTINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAI

UAB Sontransa siūlo pilnų krovinių pervežimo paslaugas didžiojoje Europos dalyje ir NVS šalyse. Įmonė specializuojasi maisto, augalu, alkoholio, medikamentu, kosmetikos ir kitų pramonės šakų gaminių pervežimuose, kurių transportavimas reikalauja kvalifikuotu specialistu žinių, aukštos vežėjo kompetencijos ir patyrusiu vairuotoju. Kroviniai gabenami termo reguliuojančiomis puspriekabėmis, kuriose pastoviai palaikoma reikalinga temperatūra krovinio pervežimui, taip užtikrindami kokybiška ir saugu kroviniu pristatymą. Įmonės pervežami kroviniai yra apdrausti civilinės atsakomybės draudimu (CMR) 600 000 euru sumai. Visi vilkikai turi interaktyvias navigacines sekimo sistemas, kuriu pagalba galime stebėti vairavimo efektyvumą, savo klientams pranešti apie transporto priemonės buvimo vietą, bei užtikrinti punktualu išvykimo ir pristatymo laiką.
Ilgametė patirtis logistikos sektoriuje padėjo užsitarnauti patikimo vežėjo statusą net ir tarp didžiausiu Europos įmonių.

NEGABARITINIŲ NESTANDARTINIŲ IR SUNKIASVORIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAI

Negabaritinis (sunkiasvoris) krovinys – toks krovinys, kurio faktiški matmenys ar svoris yra didesni negu maksimalūs leidžiami dydžiai, nustatyti šalyse, per kurių teritorijas toks krovinys yra pervežamas. Negabaritinio (sunkiasvorio) krovinio gabenimą reglamentuoja negabaritinių ir labai sunkių krovinių pervežimo taisyklės, kurios gali skirtis, priklausomai nuo šalies, kurios teritorijoje gabenamas krovinys. Tai reiškia, kad norint gabenti tokio tipo krovinį, reikalinga speciali technika, įranga, palyda, išankstiniai susitarimai bei profesionalūs, tam tikrą žinių bagažą šioje srityje turintys darbuotojaiUAB Sontransa turi patyrusią komandą, atsakingą už sklandžius ir nenutrūkstamus sunkiasvorių krovinių gabenimo procesus, todėl galite būti tikri, kad gausite kokybišką aptarnavimą, apimantį reikiamų leidimų suderinimą, optimalaus maršruto parinkimą, bendradarbiavimą su atsakingomis institucijomis ir visas kitas paslaugas. Daugiau nei per 25 savo veiklos metus įmonė savo darbu įrodė patikimą ir saugų krovinių gabenimą tarptautiniais maršrutais.

  • Pasirūpiname leidimais negabaritinių bei sunkiasvorių krovinių gabenimui;
  • Parenkame optimalų pervežimo maršrutą, atsižvelgdami į transportavimo taisykles, reikalavimus, klientų pageidavimus;
  • Suderiname papildomas detales su įvairiomis įstaigomis;
  • Organizuojame negabaritinių krovinių palydą, siekiant išvengti kliūčių ir padaryti gabenimo procesą sklandesniu ir saugesniu;
  • Prireikus tarpininkaujame organizuojant palydą svečiose šalyse (taip optimizuojamos išlaidos ir prisitaikoma prie kiekvienos šalies specifinių reikalavimų);
  • Organizuojame gabenamų krovinių apsaugos palydą;
  • Krovinių draudimas patikimose Lietuvos ir užsienio draudimo bendrovėse.

   LEIDIMAI

  Klientų patogumui teikiame ne tik negabaritinių/sunkiasvorių krovinių gabenimo, bet ir su jomis susijusias paslaugas. Viena jų negabaritinių krovinių pervežimo leidimai. Ilgametė patirtis Šioje srityje, nuolatinis žinių gilinimas bei kompetencijos tobulinimas leidžia iškart prognozuoti reikalingą laiką leidimams gauti, puikiai žinome visus privalomus reikalavimus ir taisykles, todėl galime užtikrinti sklandu ir greita leidimo gavimo terminą. 

  • Pasirūpiname leidimais negabaritinių bei sunkiasvorių krovinių gabenimui;
  • Organizuojame negabaritinių krovinių palydą
  • Organizuojame maršruto tikrinimą
  • tarpininkaujame organizuojant palydą svečiose šalyse